Search 404 (2.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: About
sl: O modulu

en: The requested page could not be found.
sl: Zahtevane strani ni bilo mogoče najti.
