Search 404 (2.1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: About
sv: Om

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
sv: Sidan som du sökte finns inte. En sökning har därför gjort med följande sökord: %keys.

en: The requested page could not be found.
sv: Den valda sidan kunde inte hittas.

en: Custom error message
sv: Anpassat felmeddelande

en: Searched %type for %keys.
sv: Sökte genom %type efter %keys.
