Search 404 (2.1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Page not found
th: ไม่พบหน้าที่เรียก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The requested page could not be found.
th: ไม่พบหน้าที่ต้องการ
