Search 404 (2.1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Settings
ro: Setări

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: About
ro: Despre

en: The requested page could not be found.
ro: Pagina solicitată nu a putut fi găsită.

en: Searched %type for %keys.
ro: %type căutat după %keys.
