Search 404 (2.1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Page not found
hi: पृष्ठ नहीं मिला

en: About
hi: के बारे में

en: The requested page could not be found.
hi: अनुरोधित पृष्ठ पाया नहीं जा सका.
