Search 404 (2.1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: About
ps: په اړه
