Search 404 (2.1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Settings
pt: Definições

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Your search yielded no results.
pt: A sua pesquisa não obteve resultados.

en: Page not found
pt: Página não encontrada

en: About
pt: Sobre

en: The requested page could not be found.
pt: A página solicitada não foi encontrada.

en: Searched %type for %keys.
pt: Procurados %type para %keys.
