Search 404 (2.1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: About
te: గురించి

en: The requested page could not be found.
te: మీరు అభ్యర్థించిన పేజీ కనబడలేదు.
