Search 404 (2.2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: About
eu: (r)i buruz
