Search 404 (2.2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Your search yielded no results.
fa: جستجوی انجام شده نتیجه‌ای نداشت

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: About
fa: درباره

en: Search 404 settings
fa: تنظیمات جستجو ۴۰۴

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
fa: صفحه درخواستی شما وجود ندارد. برای راحتی کار شما، جستجویی برای عبارت %keys انجام گرفته است.

en: Search 404
fa: جستجوی ۴۰۴

en: Searched %type for %keys.
fa: %keys در %type جستجو شدند.

en: Disable auto search
fa: غیرفعال کردن جستجوی خودکار

en: The page you requested does not exist.
fa: صفحه مورد نظر شما وجود ندارد.

en: Disable error message
fa: غیرفعال کردن پیغام خطا

en: Custom search path
fa: مسیر سفارشی جستجو
