Search 404 (2.2.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Settings
it: Impostazioni

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Your search yielded no results.
it: La ricerca non ha prodotto risultati.

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: About
it: Informazioni

en: Search 404 settings
it: Impostazioni search 404

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
it: La pagina che hai richiesto non esiste. Per tua comodità è stata effettuata una ricerca con usando la query %keys.

en: Searched %type for %keys.
it: Cercato %keys in %type.
