Search 404 (2.2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Settings
jv: Sétingan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: About
jv: Ngenani

en: Searched %type for %keys.
jv: Nggolèk %type kanggo %keys.
