Search 404 (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Your search yielded no results.
cs: Vyhledávání nenalezlo žádné výsledky.

en: About
cs: Popis

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
cs: Stránka, kterou jste požadovali, neexistuje. Z odkazu byla vybrána klíčová slova a bylo provedeno hledání pomocí dotazu %keys.

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: Saving this form will revert the 404 handling on the site to this module.
cs: Uložením tohoto formuláře povolíte tomuto modulu manipulovat se stránkou 404.
