Search 404 (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Your search yielded no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Search 404 settings
et: 404 otsingu sätted

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
et: Soovitud lehekülge ei leitud. Tegemaks saidi kasutise mugavamaks pakume teile saidil esinevaid sissekandeid, milles esineb sõna  %keys.

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.
