Search 365 (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Search
pl: Szukaj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Page size
pl: Rozmiar strony

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Drupal path
pl: Ścieżka systemu

en: Search path
pl: Ścieżka przeszukiwania
