Search 365 (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
pt: Formulários

en: Search
pt: Buscar

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Page size
pt: Tamanho da página

en: Search Name
pt: Nome da Busca

en: Collection
pt: Coleção

en: Base URL
pt: URL base

en: Drupal path
pt: Caminho do Drupal
