Search 365 (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Search
fr: Rechercher

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Base URL
fr: URL de base

en: Drupal path
fr: Chemin drupal

en: Search path
fr: Chemin de recherche

en: Relevance
fr: Pertinence
