Search 365 (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Drupal path
fi: Drupal-polku

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys
