Search 365 (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Page size
id: Ukuran halaman

en: Base URL
id: URL dasar
