Search 365 (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Collection
sv: Samling

en: Base URL
sv: Bas URL
