Search 365 (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Drupal path
hu: Drupal útvonal

en: Search path
hu: Keresési útvonal

en: Relevance
hu: Relevancia

en: Page Size
hu: Oldal mérete
