Search API (8.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Processors
br: Prosesoroù

en: String
br: Chadenn arouezennoù

en: Minimum
br: Izek

en: Index
br: Meneger

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
