Search API (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (64 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Processors
km: ប្រព័ន្ធ​ដំណើរ​ការ

en: General
km: ទូទៅ​

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Tracker
km: កម្មវិធី​តាម​ដាន​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Languages
km: ភាសា

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Hide
km: លាក់

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​រួម​បញ្ចូល​យ៉ាង​ហោចណាស់​ពាក្យ​គន្លឹះ​វិជ្ជមាន​មួយជា​មួយ​តួអក្សរ @count ឬ​ច្រើនជាង​នេះ ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: and
km: និង

en: field
km: វាល

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: HTML filter
km: ​តម្រង HTML

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Minimum word length to index
km: ប្រវែង​ពាក្យ​អប្បបរមា ដែល​ត្រូវ​ធ្វើ​លិបិក្រម

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
km: ចំនួន​តួ​អក្សរ​ដែល​ពាក្យ​ត្រូវ​ធ្វើ​លិបិក្រម ។ ការ​កំណត់​ទាប​ជាង មាន​ន័យ​ថា​ធ្វើ​ឲ្យ​ជួរ​លទ្ធផល​ការ​ស្វែងរក​ប្រសើរ ប៉ុន្តែ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ​ធំ​ជាង ។ សំណួរ​ស្វែងរក​ត្រូវ​តែ​មាន​យ៉ាង​ហោច​មួយ​ពាក្យ​គន្លឹះ​ដែល​មាន​ទំហំ​នេះ (ឬ​វែង​ជាង) ។

en: Simple CJK handling
km: ការ​ដោះស្រាយ​ CJK ធម្មតា

en: Machine name: @name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @name

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
