Search API (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (88 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: all
eu: denak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Done
eu: Eginda

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Transliteration
eu: Transliterazioa

en: General
eu: Orokorra

en: String
eu: Katea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Integer
eu: Osokoa

en: Tracker
eu: Aztarnariak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: First
eu: Lehena

en: Limit
eu: Muga

en: or
eu: edo

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik

en: Apply
eu: Ezarri

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
eu: Gutxienez @count karaktere kopuruko hitz gako bat sartu behar duzu.

en: empty
eu: hutsik

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: contains
eu: dauka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: and
eu: eta

en: field
eu: eremua

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: not
eu: ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: HTML filter
eu: HTML iragazkia

en: Edit field
eu: Editatu eremua

en: Minimum word length to index
eu: Sailkatzeko gutxieneko hitz luzera

en: Indexed
eu: Indexatua

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)

en: Asc
eu: Goraka

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
