Search API (8.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (61 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Total
bg: Общо

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Options
bg: Параметри

en: Done
bg: Готово

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Count
bg: Брой

en: General
bg: Общи

en: String
bg: Стринг

en: Save changes
bg: Запази промените

en: Tracker
bg: Тракер

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Languages
bg: Езици

en: Server name
bg: Име на сървър

en: Read only
bg: Само четене

en: Apply
bg: Търси

en: Index
bg: Индекс

en: Hide
bg: Скрий

en: Language code
bg: Код на език

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
bg: Трябва да въведете поне една ключова дума, която да съдържа най-малко @count символа.

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: contains
bg: съдържание

en: Search content
bg: Търсене на съдържание

en: and
bg: и

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: HTML filter
bg: HTML филтър

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Minimum word length to index
bg: Минимална дължина на думите за индексиране

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
bg: Брой на символите в една дума, за да бъде тя индексирана. По-малкият брой символи означава по-добри резултати при търсенето, но това увеличава обема на базата данни. Всяка заявка за търсене трябва да съдържа поне една ключова дума с определена дължина (или по-дълга).

en: Simple CJK handling
bg: Опростена CJK (Chinese/Japanese/Korean) обработка
