Search API (8.x-1.0-rc2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
