Search API (8.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (44 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Done
ne: भयो

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Index
ne: सूची

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: and
ne: र

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
