Search API (8.x-1.0-rc4) - en to si translation catalogue (29 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Languages
si: භාෂා

en: Minimum
si: අවමය

en: Index
si: පටුන

en: Sum
si: මුළු ගණන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
