Search API (8.x-1.11) - en to my translation catalogue (46 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: all
my: အားလုံး

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: First
my: ပထမ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Index
my: အညွှန်း

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ

en: Machine name: @name
my: စက်မှနားလည်သည့်အမည် - @name
