Search API (8.x-1.12) - en to hy translation catalogue (56 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Roles
hy: Դերեր

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Processors
hy: Պրոցեսորներ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: String
hy: Տող

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
