Search API (8.x-1.13) - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Count
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: General
ku: گشتی

en: String
ku: ڕیزبەند

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Read only
ku: تەنها خوێندنەوە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Index
ku: نوانە

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: field
ku: خانە

en: Boolean
ku: بوولی

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: HTML filter
ku: فلتەری HTML

en: Edit field
ku: دەسکاری بۆشایی بکە

en: Save and add fields
ku: جانە پاشەکەوت بکە و زیاد بکە
