Search API (8.x-1.16) - en to gl translation catalogue (114 entries)

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: all
gl: todos

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Separator
gl: Separador

en: Exclude
gl: Excluír

en: Done
gl: Feito

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Never
gl: Nunca

en: Field ID
gl: ID do campo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Processors
gl: Procesadores

en: Transliteration
gl: Transliteración

en: General
gl: Xeral

en: String
gl: Cadea

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Operator
gl: Operador

en: Integer
gl: Enteiro

en: Tracker
gl: Seguimento

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Languages
gl: Idiomas

en: First
gl: Primeiro

en: Limit
gl: Límite

en: or
gl: ou

en: Read only
gl: Só lectura

en: Remove field
gl: Eliminar campo

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Index
gl: Índice

en: Exceptions
gl: Excepcións

en: Exception
gl: Excepción

en: Hide
gl: Agochar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
gl: Debe incluír polo menos unha palabra clave positiva con @count carácteres ou máis.

en: Server
gl: Servidor

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: empty
gl: baleiro

en: Offset
gl: Desprazamento

en: contains
gl: contén

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Search content
gl: Buscar contido

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: and
gl: e

en: field
gl: campo

en: User roles
gl: Roles de usuario

en: Supported
gl: Soportado

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Boolean
gl: Booleano

en: Is one of
gl: É un de

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Sum
gl: Suma

en: Cancel changes
gl: Cancelar os cambios

en: Simple separator
gl: Separador sinxelo

en: Is all of
gl: Son todos de

en: Is none of
gl: ningún

en: not
gl: non

en: Break lock
gl: Romper o bloqueo

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores

en: HTML filter
gl: Filtro HTML

en: Edit field
gl: Editar o campo

en: Minimum word length to index
gl: Lonxitude mínima da palabra a indexar

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
gl: O número de caracteres que debe ter unha palabra para que poida ser indexada. Un valor máis baixo significa unha mellor cualificación, mais tamén unha base de datos máis grande. Cada consulta de busca debe conter polo menos unha palabra clave dese tamaño (ou maior).

en: Simple CJK handling
gl: Xestión sinxela de CJK

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Save and add fields
gl: Gardar e engadir campos

en: Machine name: @name
gl: Nome de sistema: @name

en: Exposed
gl: Exposto

en: Read-only
gl: Só lectura

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Content access
gl: Acceso ao contido

en: Contains all of these words
gl: Contén todas estas palabras

en: Contains any of these words
gl: Contén algunha destas palabras

en: Contains none of these words
gl: Non contén ningunha destas palabras

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados
