Search API (8.x-1.19) - en to mn translation catalogue (50 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Revert
mn: Буцаах

en: Exception
mn: Дүрэм бус тохиолдол

en: Hide
mn: Нуух

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: and
mn: ба

en: field
mn: талбар

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Machine name: @name
mn: Компьютерийн нэр: @name
