Search API (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (58 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Done
sl: Opravljeno

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Roles
sl: Vloge

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Processors
sl: Procesorji

en: General
sl: Splošno

en: String
sl: Niz

en: Integer
sl: Celo število

en: Tracker
sl: Sledilnik

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Languages
sl: Jeziki

en: Read only
sl: Samo branje

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Index
sl: Indeks

en: Exception
sl: Izjema

en: Hide
sl: Skrij

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: and
sl: in

en: field
sl: polje

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Minimum word length to index
sl: Najmanjša dolžina besede, ki se indeksira.
