Search API (8.x-1.26) - en to jv translation catalogue (63 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Tag
jv: Tautan

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Separator
jv: Watesan

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Done
jv: Rampung

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: General
jv: Umum

en: Ignore
jv: Abai

en: String
jv: Tembung

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Decimal
jv: Desimal

en: Index
jv: Indek

en: Exception
jv: Pengecualian

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Edit field
jv: Sunting field

en: Minimum word length to index
jv: Dawané tembung minimum kanggo indeks

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
jv: Cacahé karakter nang tembung sing kudu di indek. Nyetél sethithik artiné ngasilaké rangking panggolékan sing luwih apik nanging nggedhéni ukuran database. Saben antrian panggolékan kudu ngandhut paling ora se-tembung nang ukuran iki (utawa luwih suwé).

en: Simple CJK handling
jv: Nangani Simple CJK

en: Item ID
jv: ID Item

en: Save and add fields
jv: Simpen lan nambah field

en: Asc
jv: Urut Maju
