Search API (8.x-1.32) - en to et translation catalogue (138 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: all
et: kõik

en: Tag
et: Sildid

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Done
et: Valmis

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Field ID
et: Välja ID

en: Field value
et: Välja väärtus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Maximum
et: Maksimum

en: Processors
et: Protsessorid

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Ignore
et: Eira

en: String
et: Sõne

en: Last
et: Viimane

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Integer
et: Täisarv

en: Tracker
et: Jälgija

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Boost
et: Kiirendamine

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Languages
et: Keeled

en: First
et: Esimene

en: Search fields
et: Otsingu väljad

en: or
et: või

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Index
et: Indeks

en: Exceptions
et: Erandid

en: Exception
et: Veaolukord

en: Hide
et: Peida

en: Language code
et: Keele kood

en: Add server
et: Lisa server

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: product
et: toode

en: empty
et: tühi

en: Offset
et: Nihe

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Search content
et: Otsi sisust

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: and
et: ja

en: field
et: väli

en: Cache options
et: Puhverdamise valikud

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: Bundles
et: Kogumid

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Sum
et: Summa

en: sum
et: summa

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Break lock
et: Murra lukk

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: The length of time raw query results should be cached.
et: Päringu tulemuste vahemälus hoidmise aeg.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
et: HTML väljundi vahemälus hoidmise aeg.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Minimum word length to index
et: Minimaalne sõna pikkus indekseerimisel

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
et: Märkide arv sõnas, et see indekseeritaks. Väiksem arv tähendab täpsemat otsingut, kuid suuremat andmebaasi. Iga otsing peab sisaldama vähemalt ühte märksõna, mis on vähemalt nii pikk.

en: Simple CJK handling
et: Lihtne HJK

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Save and add fields
et: Salvesta ja lisa väljad

en: Machine name: @name
et: Süsteemne nimetus: @name

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Content access
et: Juurdepääs sisule

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
et: Kui valitud, siis kasutajad võivad sisestada mitu väärtust formaadis 1+2+3 (VÕI jaoks) või 1,2,3 (JA jaoks).

en: Master
et: Peamine

en: Aggregation type
et: Agregeerimise tüüp

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: Bypass access checks
et: Ära teosta ligipääsukontrolli

en: Query Tags
et: Päringu märgised

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Update this item
et: Uuenda seda elementi

en: Tracker settings
et: Jälgija seaded

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
et: Selle luku eemaldamisel kaovad kõik kasutaja @user salvestamata muudatused.

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule
