Search API (8.x-1.32) - en to uk translation catalogue (195 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: disabled
uk: вимкнено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: all
uk: все

en: Tag
uk: Теґ

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: none
uk: немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Aggregation
uk: Агрегація

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Options
uk: Опції

en: Separator
uk: Розділювач

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Done
uk: Готово

en: Page
uk: Сторінка

en: Database
uk: База даних

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Roles
uk: Ролі

en: Field ID
uk: ID поля

en: Field value
uk: Значення поля

en: Field name
uk: Назва поля

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Maximum
uk: Максимум

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Processors
uk: Обробники

en: Desc
uk: Спад

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: General
uk: Загальне

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: String
uk: Рядок

en: Last
uk: Останній

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Operator
uk: Оператор

en: Integer
uk: Ціле число

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Languages
uk: Мови

en: First
uk: Перший

en: Union
uk: Об'єднання

en: Search fields
uk: Поля пошуку

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Role filter
uk: Фільтр ролей

en: or
uk: або

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Index
uk: Індекс

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Exception
uk: Виняток

en: Hide
uk: Приховати

en: Language code
uk: Код мови

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Server
uk: Сервер

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: product
uk: товар

en: empty
uk: порожньо

en: Offset
uk: Зміщення

en: contains
uk: містить

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Item language
uk: Мова пункта

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Search content
uk: Пошук за вмістом

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Data types
uk: Типи даних

en: and
uk: та

en: Index name
uk: Назва індексу

en: field
uk: поле

en: Character set
uk: Набір символів:

en: Cache options
uk: Параметри кешу

en: Relevance
uk: Доречність

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Supported
uk: Підтримувані

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Bundles
uk: Пакети

en: average
uk: середній

en: Is one of
uk: Один з

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Backend
uk: Сервер

en: Sum
uk: Сума

en: Cancel changes
uk: Скасування змін

en: sum
uk: сум

en: Database Server
uk: Сервер баз даних

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних модуля Види.

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: - All -
uk: - Усе -

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: HTML filter
uk: HTML-фільтр

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Minimum word length to index
uk: Мінімальна довжина слова для його індексування

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
uk: Кількість символів, яке має містити слово, щоб бути проіндексованим. Чим менше значення тим краща точність пошуку, але це призводить до збільшення бази даних. Кожен пошуковий запит має містити хоча б одне ключове слово цієї довжини (або більше).

en: Simple CJK handling
uk: Проста робота із CJK (китайською, японською і корейською мовами)

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Minimum word length
uk: Мінімальна довжина слова

en: Add index
uk: Додати індекс

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Save and add fields
uk: Зберегти і додати поля

en: Machine name: @name
uk: Машинна назва: @type

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Autocomplete settings
uk: Налаштування автодоповнення

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (NOT NULL)

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Server description
uk: Опис сервера

en: No values were changed.
uk: Жодних значень не змінилося.

en: Index description
uk: Опис індексу

en: Index now
uk: Індексувати зараз

en: Add fields
uk: Додати поля

en: Ignore case
uk: Ігнорувати регістр

en: Search API
uk: API Пошуку

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Fulltext search
uk: Повнотекстовий пошук

en: Server ID
uk: ID сервера

en: Asc
uk: Зрост

en: Content access
uk: Доступ до матеріалу

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо вибрано, користувачі можуть вводити кілька значень у форматі 1+2+3 (для АБО) або 1,2,3 (для ТА)

en: Master
uk: Головне

en: Index items immediately
uk: Проіндексувати елементи одразу

en: Aggregated fields
uk: Зведені поля

en: Aggregation type
uk: Тип збирання

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: Search indexes
uk: Пошукові індекси

en: minimum
uk: мінімум

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування необроблених результатів запиту.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування генерованого HTML-виведення.

en: Query Tags
uk: Теґи запиту

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
uk: Якщо встановлено, ці теґи будуть додані до запиту та можуть бути застосовані для ідентифікації запиту у модулі. Стане в пригоді для зміни запитів.

en: Number of items to index
uk: Кількість позицій для індексування

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: Allows users to apply an action to one or more items.
uk: Можливість користувачам виконувати дію з декількома елементами.

en: Update this item
uk: Оновити цей елемент

en: Search Content
uk: Пошук вмісту

[ctx: items to index]
en: all
uk: все

en: Clear all indexed data
uk: Очистити всі індексовані дані

en: Tracker settings
uk: Налаштування відстежувача

en: @label referenced from @field_name
uk: @label посилається з @field_name

en: Provides links to perform entity operations.
uk: Надає декілька посилань для виконання операцій з сутностями.

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
uk[0]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові, пунктуація ігнорується.
uk[1]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.
uk[2]: Необхідно додати принаймні одне ключове слово, що відповідає вмістові. Ключові слова мають містити щонайменше @count символів, пунктуація ігнорується.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
uk: При перериванні цього блокування, всі незбережені зміни, внесені користувачем @user, будуть втрачені.

en: enabled (<a href=":url">disable</a>)
uk: увімкнено (<a href=":url">вимкнути</a>)

en: disabled (<a href=":url">enable</a>)
uk: вимкнено (<a href=":url">увімкнути</a>)

en: This index is being edited by user @user, and is therefore locked from editing by others. This lock is @age old. Click here to <a href=":url">break this lock</a>.
uk: Цей індекс наразі редагується користувачем @user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває @age. Натисніть тут, щоб <a href=":url">зняти це блокування</a>.

en: Do you want to break the lock on search index %name?
uk: Зняти блокування з пошукового індексу %name?

en: There is no lock on search index %name to break.
uk: На пошуковому індексі %name відсутнє блокування, яке необхідно зняти.

en: (No description available)
uk: (Опис недоступний)

en: @datasource datasource
uk: Джерело даних @datasource

en: @field (indexed field)
uk: @field (індексоване поле)

en: @entity_type relationship
uk: Зв'язок @entity_type

en: Datasource settings
uk: Налаштування джерела даних

en: Only label
uk: Лише мітка

en: Apply to selected items
uk: Застосувати до вибраних позицій

en: Hint text that appears inside the field when empty.
uk: Текст підказки, показуваний в полі, коли воно порожнє
