Search API (8.x-1.37) - en to lt translation catalogue (101 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: all
lt: visi

en: Tag
lt: Žymė

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: none
lt: joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Done
lt: Atlikta

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Count
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Processors
lt: Procesoriai

en: General
lt: Bendras

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: String
lt: Eilutė

en: Last
lt: Paskutinis

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Operator
lt: Operatorius

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Tracker
lt: Seklys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Languages
lt: Kalbos

en: First
lt: Pirmas

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: or
lt: arba

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Index
lt: Indeksas

en: Exception
lt: Išimtis

en: Hide
lt: Slėpti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Expand
lt: Išplėsti

en: product
lt: prekė

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: and
lt: ir

en: field
lt: laukelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Boolean
lt: Loginis

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: - All -
lt: - Visos -

en: HTML filter
lt: HTML filtras

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lt: Žodžio simbolių kiekis, kad jis būtų indeksuojamas. Mažesnė reikšmė reiškia didesnį paieškos tikslumą, bet taip pat didelę duomenų bazę. Kiekviena paieškos užklausa turi būti bent jau tokio ilgio arba ilgesnė.

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Save and add fields
lt: Išsaugoti ir pridėti laukelių

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams
