Search API (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: all
af: alle

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Languages
af: Tale

en: Read only
af: Slegs lees

en: Index
af: Indeks

en: Language code
af: Taalkode

en: and
af: en

en: - All -
af: - Alle -

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Minimum word length to index
af: Minimum woorlengte om te indekseer

en: Master
af: Meester
