Search API (8.x-1.6) - en to se translation catalogue (28 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: all
se: buot

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Field
se: Gieddi

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Fields
se: Giettit

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Languages
se: Gielat

en: or
se: dahje

en: Hide
se: Čiega

en: empty
se: guoros

en: and
se: ja

en: not empty
se: Ii guoros
