Search API (8.x-1.9) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер
