Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Position
az: Vəzifə

en: Pattern
az: Nümunə

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Index
az: İndeks

en: Keyword
az: Açar söz

en: German
az: Alman
