Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Link this field to the original piece of content
bo: གནས་ཁོངས་འདི་དང་ཐོག་མའི་ནང་དོན་དེ་དང་སྦྲེལ་བ
