Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Url
da: URL

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Position
da: Placering

en: Pattern
da: Mønster

en: Arabic
da: Arabisk

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: API key
da: API-nøgle

en: Results
da: Resultater

en: Index
da: Indeks

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Croatian
da: Kroatisk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Lithuanian
da: Littauisk

en: Enable logging
da: Aktiver logging

en: Catalan
da: Catalansk

en: Estonian
da: Estonsk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Tamil
da: Tamilsk

en: Vietnamese
da: Vietnamesisk

en: Link this field to the original piece of content
da: Link feltet til det originale indhold

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
