Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Search
fy: Sykje

en: - None -
fy: - Gjint -

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: German
fy: Dútsk
