Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Filter
gl: Filtro

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Position
gl: Posición

en: Pattern
gl: Patrón

en: Arabic
gl: Árabe

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Korean
gl: Coreano

en: Results
gl: Resultados

en: Index
gl: Índice

en: Keyword
gl: Chave

en: Bulgarian
gl: Búlgaro

en: Croatian
gl: Croata

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Catalan
gl: Catalán

en: Estonian
gl: Estonio

en: Gujarati
gl: Guxaratí

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Kannada
gl: Kanada

en: Latvian
gl: Letón

en: Marathi
gl: Márata

en: Punjabi
gl: Punxabés

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Telugu
gl: Telugo

en: Thai
gl: Tailandés

en: Vietnamese
gl: Vietnamita

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
