Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Filter
jv: Saring

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Arabic
jv: Basa Arab

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Korean
jv: Basa Korea

en: Results
jv: Kasilé

en: Index
jv: Indek

en: Bulgarian
jv: Bulgaria

en: Croatian
jv: Kroasia

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Greek
jv: Yunani

en: Hungarian
jv: Hungaria

en: Russian
jv: Russia

en: Slovak
jv: Slowakia

en: Swedish
jv: Swedia

en: Lithuanian
jv: Lithuania

en: Catalan
jv: Katalunya

en: Thai
jv: Thailand

en: Vietnamese
jv: Vietnam
