Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Url
ka: ბმული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Position
ka: პოციზია

en: Arabic
ka: არაბული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Japanese
ka: იაპონური

en: Korean
ka: კორეული

en: Results
ka: შედეგები

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Croatian
ka: ხორვატიული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hungarian
ka: უნგრული
