Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Url
mn: Хаяг

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Greek
mn: Грек

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Catalan
mn: Каталан

en: Estonian
mn: Эстони

en: Gujarati
mn: Гужарат

en: Latvian
mn: Латви

en: Marathi
mn: Марати

en: Slovenian
mn: Словени

en: Tamil
mn: Тамил

en: Urdu
mn: Урду
