Search API Azure AI Search (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Punjabi
pa: ਪੰਜਾਬੀ

en: Thai
pa: ਥਾਈ

en: Urdu
pa: ਉਰਦੂ
